Zielonka dla Grzegorza – koncert charytatywny

Serdecznie zapraszamy Państwa na koncert charytatywny w wykonaniu Mietka Szcześniaka, który odbędzie się w Ośrodku Kultury i Sportu 16 grudnia o godz. 18.00. Cały dochód zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację pana Grzegorza Klejmenta – mieszkańca Zielonki, który uległ tragicznemu wypadkowi.

Pan Grzegorz Klejment ma 51 lat i do niedawna był pełnym życia i energii człowiekiem. Uwielbiał zwierzęta i podróże, szczególnie wędrówki po górach. Jego pasją była też motoryzacja. Pracował jako operator koparki i wozideł, brał udział w realizacji takich inwestycji, jak budowa metra warszawskiego czy różnych tuneli i wiaduktów. Jako szczęśliwy mąż, z oddaniem opiekował się swoimi trzema ukochanymi córkami: 13-letnią Justyną, 16-letnią Laurą i 19-letnią Amelią.

Wszystko zmieniło się trzy miesiące temu, gdy nasz mieszkaniec uległ wypadkowi w pracy. Z wysokości 4 m nagle spadła na niego 2-metrowa, betonowa belka. W stanie krytycznym trafił do szpitala. Doznał wielomiejscowego urazu zmiażdżeniowego, w tym złamania kręgosłupa w trzech miejscach. Lekarze przez wiele dni walczyli o jego życie. Obecnie stan pana Grzegorza jest stabilny, choć nadal przebywa w szpitalu. Na szczęście zaczął już samodzielnie oddychać i odłączono go od respiratora.

Aby poprawić stan zdrowia, nasz mieszkaniec będzie wymagał długotrwałej i kosztownej rehabilitacji. Jego żona sama musi teraz zadbać o utrzymanie rodziny. Najstarsza z trzech córek zrezygnowała z tym roku ze studiów, aby pójść do pracy i wesprzeć finansowo rodzinę oraz leczenie taty.

To wciąż jednak kropla w morzu potrzeb dla tak kosztownego leczenia, jakie czeka pana Grzegorza. Rodzina utworzyła zbiórkę pieniędzy na portalach siepomaga.pl i pomagam.pl

My – jako Miasto, we współpracy z Fundacją Nowa Zielonka, również postanowiliśmy włączyć się w zbiórkę funduszy na leczenie i rehabilitację naszego mieszkańca. 

16 grudnia o godz. 18.00 w Ośrodku Kultury i Sportu w Zielonce odbędzie się koncert charytatywny, z którego dochód w całości zostanie przekazany na potrzeby pana Grzegorza Klejmenta.

W sali widowiskowej wystąpi Mietek Szcześniak z „Koncertem świątecznym”. Bilety-cegiełki w cenie 50 zł będzie można nabyć w Ośrodku Kultury i Sportu, wyłącznie stacjonarnie:

  • w kasie OKiS, od poniedziałku do piątku w godz.: 8:00-16:00
  • w portierni OKiS (wejście od ul. Słowackiego), od poniedziałku do piątku, w godz. 16:00-20:00

Przed koncertem, przy wejściu do sali widowiskowej, zostanie ustawiona również puszka, do której będzie można wrzucić datki, które zasilą leczenie i rehabilitację pana Grzegorza. Wsparcie dla chorego mieszkańca Zielonki można też przekazać, wpłacając darowiznę na konto Fundacji Nowa Zielonka:

22 1090 2590 0000 0001 4983 9187

Zachęcamy do udziału w koncercie i do pomocy Panu Grzegorzowi.

Razem możemy więcej.

Comments are closed.